Dziennik Terapii

Innowacyjny dokument, który został stworzony w naszej placówce przez naszych terapeutów i wychowawców. Mają go wszystkie dzieci, które pozostają w procesie terapii, są objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju. Dziennik ułatwia planowanie terapii, a także systematyzuje wiedzę o dziecku. Są w nim bowiem wyszczególnione obszary do opisania, takie jak: sposoby komunikacji potrzeb, zachowania w trudnych sytuacjach. Oznacza to, że terapeuta, do którego trafia dziecko z wypełnionym dziennikiem, już wie, jak mały pacjent komunikuje to, że chce pić, jeść czy skorzystać z toalety. Specjaliści mają także informację, jakimi metodami prowadzone jest dziecko, co pozwala na ujednolicenie celów i założeń terapeutycznych. Na końcu dziennika są bardzo praktyczne porady dla rodziców i specjalistów.

Dziennik doskonałym narzędziem do komunikacji pomiędzy terapeutami, zwłaszcza jeśli dzieci korzystają z dodatkowych terapii poza placówką. Dzięki niemu także rodzice wiedzą, jakie są postępy, ogólne założenia każdej terapii.

Więcej w tej kategorii: « Innowacje Placówki sensoryczne »

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl