Konsultacje online

Oferta dotyczy następujących konsultacji:
- Konsultacja logopedyczna
- Konsultacje psychologiczne
- Konsultacje fizjoterapeutyczne/dotyczące zaburzeń integracji sensorycznej - prowadzi: Julita Wojda
- Konsultacje fizjoterapeutyczne
- I etap diagnozy zaburzeń ze spektrum autyzmu/zaburzeń wieku rozwojowego tj. wywiad ( terminy i zapisy na kolejne etapy diagnozy ( w Poradni) ustalane są indywidualnie – telefonicznie. Koszt całej diagnozy zgodnie z cennikiem. Płatności można dokonywać przelewem na wskazany numer konta.

Czego dotyczą konsultacje ?

Podczas konsultacji terapeuta przeprowadza wstępny wywiad dotyczący przebiegu konkretnego schorzenia, źródła pojawiającego się problemu. 
W drugiej kolejności, terapeuta może prosić (samodzielne lub z pomocą opiekuna - w zależności od możliwości dziecka) o wykonanie przykładowych czynności/pozycji na podstawie których specjalista będzie w stanie postawić pewne założenia bądź wnioski terapeutyczne. Jeśli zachodzi taka potrzeba, terapeuta przekazuje w formie słownej lub pisemnej instrukcję do konkretnych zaleceń, które rodzic/opiekun może wykonywać w środowisku domowym. W sytuacjach kiedy postawione wnioski są niejasne, specjalista, po uzgodnieniu z rodzicem, w celu pogłębienia diagnostyki, może wyznaczyć termin wizyty stacjonarnej.
Istnieje możliwość otrzymania opinii lub zaświadczenia po przeprowadzonej konsultacji on- line.

Przykładowe tematy poruszane podczas konsultacji on-line:
- Wywiad wstępny
- Instrukcje dotyczące odpowiedniej pielęgnacji/ innych zaleceń dla dziecka
- Weryfikacja już otrzymanych zaleceń oraz ćwiczeń ( otrzymanych podczas wcześniejszych wizyt stacjonarnych)
- Porady/instrukcje dotyczące aktualnych, niepokojących zachowań i trudności dziecka
- Weryfikacja ćwiczeń domowych w przypadku pacjentów z wadami postawy
- Konsultacje dotyczące terapii MAES (terapia dla dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym - więcej szczegółów na naszej stronie w zakładce: oferta).

W konsultacjach mogą uczestniczyć zarówno pacjenci, którzy regularnie korzystają z zajęć w naszej Poradni jak również osoby, które nie miały wcześniej kontaktu  z Instytutem Rozwoju Dziecka.

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji online.

1. Zapisów można dokonać telefonicznie pod numerami : 510 832 823

2. Po zapisie a przed konsultacją należy dokonać płatności w formie przelewu na konto BNP Paribas 16 1750 0012 0000 0000 4117 3793, a potwierdzenia zapłaty przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. W informacji zwrotnej otrzymasz do wypełnienia kwestionariusz/kwestionariusze, oraz link do konsultacji. Korzystamy ze Skypa - aby z nami rozmawiać nie musisz zakładac konta.

Jeżeli chcesz skonsultować dziecko, które nie było do tej pory pod naszą opieką przygotuj dokumentację medyczną, by móc w razie potrzeby szybko do niej sięgnąć. 

Koszt konsultacji online

Zgodnie z cennikiem umieszczonym na naszej stronie KLIK

Więcej w tej kategorii: « Cennik

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl