Działania cykliczne

Opóźniona mowa jest zazwyczaj pierwszym niepokojącym symptomem, na który zwracają uwagę rodzice. Niestety, w społeczeństwie wciąż pokutują mity, że dziecko zaczyna mówić w wieku kilku lat, że chłopcy mówią później. Dlatego też pierwsza wizyta u logopedy jest wówczas, kiedy dziecko…
Co roku jesienią, nasz Instytut przyłącza się do akcji pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej do projektu – Ogólnopolskiego Tygodnia Bezpłatnych Konsultacji w zakresie Integracji Sensorycznej. Każdy Rodzic zaniepokojony rozwojem sensoryczno-motorycznym (zmysłowo-ruchowym) swojego dziecka może wtedy skorzystać z bezpłatnej…
Cyklicznie kilka razy w roku organizujemy bezpłatne konsultacje logopedyczne dla najmłodszych dzieci. To doskonała okazja, by sprawdzić mowę dziecka. Logopeda zawsze zwraca również uwagę na kompetencję komunikacyjną i językową. Co to znaczy?

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl