wtorek, 26 marzec 2024 07:29
Dział: Aktualności

Kwiecień – miesiąc świadomości autyzmu

A już 3 kwietnia w Radomiu będziemy odchodzić Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Zapraszamy Wszystkich serdecznie do włączenie się w uroczyste obchody oraz towarzyszące obchodom wydarzenia. Jest Nas dużo, a może być jeszcze więcej: Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. J. Korczaka w Radomiu, Niepubliczne Przedszkole i Szkoła dla Dzieci z Autyzmem "Mój Świat", Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu, Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi w Radomiu, Niepubliczne Przedszkole Kraina Radości, Przedszkole Publiczne Nr 19 Z Oddziałami Integracyjnymi, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kazimierza Jagiellończyka, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzacych im. ks. Prymasa Stefana kardynała Wyszyńskiego w Radomiu, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna im. bp. J. Chrapka, Szkoły 72 Pułku Piechoty w Radomiu, X LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Konarskiego, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlni, Domowe Przedszkole Integracyjne Karuzela, Przedszkole Terapeutyczne Karuzela, Poradnia psychologiczno-pedagogiczna nr 3 w Radomiu. Wspólnemu świętowaniu i solidaryzowaniu się z osobami w spektrum towarzyszyć będzie Marsz pod hasłem „Wspólnie dla autyzmu”. Spotykamy się 3 kwietnia o godzinie 10.45 przy Fontannach w Radomiu, skąd o godz. 11.00 wyruszymy kolorowym korowodem ul. S. Żeromskiego w kierunku Magistratu wypuszczając kolorowe balony w niebo na znak solidarności i wsparcia dla osób w spektrum autyzmu, a w dalszej części zapraszamy Was do Parku Kościuszki, gdzie w Muszli Koncertowej i w Al. Biskupa Chrapka będziecie mogli skorzystać z wielu ciekawych atrakcji, bezpłatnych konsultacji i informacji o miejscach i instytucjach przyjaznych autystom. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego.

Czytany 360 razy

Newsletter

Wysyłać będziemy jedynie informacje związane z działalnością Stowarzyszenia Karuzela

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl