wtorek, 01 grudzień 2020 06:50
Dział: Aktualności

Wizyta Studyjna on-line

"Świadoma Kadra"

to wymiana dobrych praktyk w edukacji, terapii, rehabilitacji i pracy z osobami niepełnosprawnymi, w szczególności dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną placówek realizujących podobne działania zawsze były cennym źródłem informacji.

Zadanie Świadoma Kadra to nie tylko tytuł projektu realizowany przez Stowarzyszenie Karuzela, to przede wszystkim priorytet w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie Karuzela.

Specjaliści z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci chętnie dzielą się swoją praktyką i wiedzą prezentując dobre praktyki w edukacji, terapii, rehabilitacji i pracy z osobami niepełnosprawnymi. Zaproszą Was do placówki wsparcia dziennego  i niepublicznego przedszkola w Szczecinie.

Tematyka dobrych praktyk przedstawiona w szkoleniu online pn. „Świadoma Kadra”, którym się chcemy podzielić w szczególności dotyczyć będzie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W swojej pracy zawodowej specjaliści  kładą szczególny nacisk na wspieranie dzieci na wczesnym etapie edukacji, poprzez realizację zajęć dodatkowych wyrównujących szanse edukacyjne dzieci w zakresie stwierdzonych deficytów, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Placówka w szczególny sposób wspiera rozwój społeczny swoich podopiecznych realizując min. treningi umiejętności społecznych.

Udział placówek edukacyjnych w zadaniu "Świadoma Kadra" jest bezpłatny. 

Wystarczy wypełnić ponizszy formularz, by otzrymać listem poleconym przesyłkę z nagranym szkoleniem na pendrivie.

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

W zadaniu moga uczestniczyć placówki edukacyjne z terenu Mazowsza.

Zadanie sfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych za posrednictwem Województwa Mazowieckiego.

 

Czytany 684 razy

Newsletter

Wysyłać będziemy jedynie informacje związane z działalnością Stowarzyszenia Karuzela

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl