poniedziałek, 13 lipiec 2020 08:14
Dział: Aktualności

Szkolenie pt: "Jak założyć żłobek?"

Przedstawiamy Państwu szkolenie pod tytułem „Jak założyć żłobek?”, odnoszących się do przeszkolenia, w zasięgu objęcia form opieki nad dziećmi do lat trzech.

Wyższa Szkoła Gospodarki jako organizator szkolenia zaprasza wszystkich zainteresowanych założeniem placówek wczesnoedukacyjnych pod postacią żłobka bądź klubu dziecięcego lub zatrudnieniem opiekuna dziennego, której związanie bliskością jest instytucjonalna opieka wobec dzieci do lat trzech, ukształtowana jako jednostka wspierająca wobec pracujących rodziców.

Szkolenie organizowane jest w Radomiu w siedzibie Stowarzyszenia Karuzela, mieszczącej się przy ulicy Starokrakowskiej 135, które odbędzie się w dniach od 19 do 20 września 2020 roku.

Organizator zapewnia:

-noclegi,

-wyżywienie w którego skład wchodzi przerwa kawowa wraz z obiadowym posiłkiem,

-materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika,

-zwrot kosztów dojazdu,

-przedstawicielstwo pod postacią profesjonalnej kadry szkoleniowej, którzy są usytuowani w tych kręgach jako eksperci i praktycy.

Korzyści płynące ze szkolenia dla uczestnika:

-pomoc w uformowaniu nabycia jak i podniesienia kompetencji, odnoszących się do rozwiązań metodycznych wobec organizacji i finansowania opieki nad dziećmi do lat trzech,

-utożsamienie się w poznawczym tonie z konkretnymi praktykami- poprzez zwiedzanie placówek wczesnoedukacyjnych jak i organizację spotkań z osobami, które mają w tym kręgu doświadczenie,

-nabycie wiedzy odnoszącej się do wszelakich sposobności, dotyczących możliwości pozyskania dofinansowania na otwarcie placówek wczesnoedukacyjnych bądź zatrudnienie dziennego opiekuna.

Kontakt:

Wszystkich chętnych by skorzystać na tym szkoleniu, zapraszamy do kontaktu:

Numer telefonu: 52 567 00 17,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony: www.opieka.byd.pl, na którym znajduje się do wypełnienia formularz online.

Czytany 130 razy

Najczęściej czytane

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl