Królowa Zima w Stowarzyszeniu Karuzela

Śnieżnie, mroźnie a mały Kaj czeka na uratowanie z lodowatych objęć Królowej Śniegu. Przed nami niezwykły bal - Ostatni Bal Królowej Zimy. Do zabawy zaprasza Stowarzyszenie Karuzela. Dochód z balu przeznaczony zostanie na zajęcia hipoterapii dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera - podopiecznych Stowarzyszenia.

Już w niedzielę, 11 lutego o godz. 16.30 w Hotelu Europejskim w Radomiu odbędzie się wyjątkowy magiczny Ostatni Bal Królowej Zimy organizowany przez Stowarzyszenie Karuzela.

bal karuzela 2

Już w niedzielę, 11 lutego o godz. 16.30 w Hotelu Europejskim w Radomiu odbędzie się wyjątkowy magiczny Ostatni Bal Królowej Zimy organizowany przez Stowarzyszenie Karuzela.

bal karuzela 2 1

W Krainę Śniegu zabierze nas Niebieska Wróżka i Królowa Śniegu. Dzieci odkryją moc Przyjaźni i Miłości i razem bajkowymi postaciami odbędą podróż do Krainy Śniegu, by uratować Kaja. Wszystko to przy dźwiękach hitów z bajek Disneya.

Na tym Balu, jedynym tak eleganckim i dobroczynnym nie może nikogo zabraknąć. Na dzieci czekają liczne atrakcje i konkursy z nagrodami, a wśród rodziców zostaną rozlosowane niespodzianki dla całej rodziny. Ten magiczny bal jest ostatnią w tym roku okazją do zabawy i wsparcia hipoterapii dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera, podopiecznych Stowarzyszenia Karuzela.

Zapisy na stronie https://www.karuzela.org/bal-dla-dzieci.html lub w sekretariacie Stowarzyszenia Karuzela ul. Toruńska 12 w Radomiu. Szczegółowe informacje pod numerem 510 804 807.

Źródło: http://www.cozadzien.pl/radom/krolowa-zima-w-stowarzyszeniu-karuzela/44843

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl