ŚrMaj23

Grupa Wsparcia rodziców dzieci z  trudnościami w rozwoju społeczny, to bardzo ważna forma spotkań w  Stowarzyszeniu „Karuzela”. Jak wspominała w  wywiadzie Pani Prezes Sylwia Waśkiewicz, to od grupy wspierających się rodziców wszystko się zaczęło.

 Po dzień dzisiejszy spotykają się zazwyczaj mamy, które właśnie ma Grupie Wsparcia mogą porozmawiać z innymi rodzicami o sprawach związanych z wychowaniem dzieci, których zachowanie dostarcza trosk i emocji. Niejednokrotnie okazuje się, że w momencie kiedy rodzice poznają innych rodziców, którzy zmagają z podobnymi czy takimi samymi problemami łatwiejsze staje się poszukiwanie właściwych rozwiązań codziennych sytuacji rodzinnych. A trudności związane z wychowaniem dzieci da się opanować i co najważniejsze, niektórzy z rodziców przekonują się, że autyzm, Zespół Aspergera, ADHD czy inne zaburzenia, to nie koniec świata. Czasem Grupa W. jest wytchnieniem od codziennych obowiązków i miejscem spotkania zabieganych mam, które wreszcie mają chwilę na dobra kawę w dobrym towarzystwie.

Jeśli więc jesteś rodzicem, który chce spotkać się z innym rodzicami, potrzebujesz wsparcia lub sam/sama chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami i pomóc innym mamom czy tatom, albo jesteś pedagogiem, terapeutą i chcesz przekazać wiedzę, która pomoże rodzicom w usprawnieniu funkcjonowania ich dzieci i rodzin, to ZAPRASZAMY!

Zadzwoń 510-832-823 i umów się na spotkanie lub przyjdź w piątek na godzinę 8.30 do siedziby Stowarzyszenia „Karuzela” na ul. Toruńską 12  w Radomiu.

Od Grupy Wsparcia wszystko się zaczęło...

Początek strony