Kontakt

Adres:

Starokrakowska 135
26-600 Radom

Telefon:

510 832 823

E-mail

stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela"

Prezes Sylwia Waśkiewicz tel. 509 057 823
wiceprezes Katarzyna Ziętek tel. 600 774 847
wiceprezes Aneta Kośla tel. 607 640 508
e-mail stowarzyszenie@karuzela.org

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Błach tel. 510 832 823
e-mail linda.blach@karuzela.org

Żłobek

tel. 510 804 104
Dyrektor żłobka mgr Marzena Heda

Przedszkole "Wesoła Karuzela"

e-mail: przedszkole@karuzela.org
tel. 510 804 104

Dyrektor mgr Monika Zawisza
monika.zawisza@karuzela.org

Poradnia Rodzinna (rehabilitacyjna)

e-mail: poradnia@karuzela.org
tel. 510 832 823

Dyrektor poradni mgr Julita Wojda
julita.wojda@karuzela.org

"Centrum Edukacji, Terapii i Rehabilitacji"

e-mail: poradnia@karuzela.org
tel. 510 832 823

Dyrektor poradni mgr Renata Nobis
renata.nobis@karuzela.org

Punkt Informacji Obywatelskiej

Możesz porozmawiać osobiście codziennie w godzinach od 13.00-15.00
Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne 510 832 823 - prosić P. Anetę Koślę

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego

KRS 0000 293451
1% Bank Pekao SA 62 1240 5703 1111 0010 3340 0184

Godziny pracy

  • Poniedziałek
  • 8:00 - 16:00
  • Wtorek
  • 8:00 - 16:00
  • Środa
  • 8:00 - 16:00
  • Czwartek
  • 8:00 - 16:00
  • Piątek
  • 8:00 - 16:00
  • Sobota
  • Zamknięte
  • Niedziela
  • Zamknięte

Stowarzyszenie "Karuzela"

Powołane w listopadzie 2007r. by pomagać osobom z ADHD, Zespołem Aspergera, Autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami..

OPP

Dochód z działalności przeznaczamy wyłącznie na działalność statutową. Wpisując w zeznanie podatkowe nr KRS 0000 293451 umożliwiasz dzieciom podjęcie najlepszej dla nich terapii.

Godziny otwarcia

Żłobek i przedszkole

  • pon-pt: 6:30-16:30

Poradnia

  • pon-pt: 7:30-17:30

Szybki kontakt

Możesz nas odwiedzić pod adresem:
Starokrakowska 135 26-600 Radom
stowarzyszenie@karuzela.org

Zarząd Stowarzyszenia "Karuzela":

Prezes Sylwia Waśkiewicz
tel.509 057 823

Instytut Rozwoju Dziecka

Dyr. Generalny Linda Dąbrowska
tel. sekretariat: 510 832 823

© 2019 Karuzela.org All Rights Reserved. Stworzono we współpracy z web-coder.pl